AffordableArtAuctions
  3. Verkoper
  5. AffordableArtAuctions

AffordableArtAuctions

Lid sinds 2013 / , Nederland

8 aangeboden items / 63 verkochte items

Germ de Jong - Gezicht op Bergen kopen? Bied vanaf 200!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Gezicht op Bergen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Piero Manzoni - Merda d’Artista kopen? Bied vanaf 75!
Piero Manzoni (1933-1963) Italiaans Merda d’Artista
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 6.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Thilo Maatsch - Abstracte figuren kopen? Bied vanaf 250!
Thilo Maatsch (1900-1983) Duits Abstracte figuren
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Dana Andreev - Sweet Idea kopen? Bied vanaf 75!
Dana Andreev (1951) Nederlands Sweet Idea
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Paul Haanschoten - Expressionistisch dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Paul Haanschoten (1925-2006) Nederlands Expressionistisch dorpsgezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 20.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 75!
Theo de Feyter (1947) Nederlands Winter
Techniek Gouache
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 75!
Theo de Feyter (1947) Nederlands Herfst
Techniek Gouache
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Martin Rous jr. - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 95!
Martin Rous jr. (1962) Nederlands Ongetiteld
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 95
Bied mee Bied mee