5. ZERO, Op-Art & Minimalism Special

ZERO, Op-Art & Minimalism Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

__Let op: __

  1. Figuratieve werken, ook als deze gemaakt zijn door kunstenaars die binnen bovenstaande stromingen gewerkt hebben, zijn niet toegestaan.
  2. De werken dienen een veilingwaarde te kennen van minimaal 100 euro.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Belgisch Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee