Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 43 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Openingsbod
€ 350