5. ZERO, Op-Art & Minimalism Special

ZERO, Op-Art & Minimalism Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

__Let op: __

  1. Figuratieve werken, ook als deze gemaakt zijn door kunstenaars die binnen bovenstaande stromingen gewerkt hebben, zijn niet toegestaan.
  2. De werken dienen een veilingwaarde te kennen van minimaal 100 euro.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Belgisch Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Jan Hendriks - untitled 24 04 kopen? Bied vanaf 450!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 24 04
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Jan Hendriks - untitled 24 05 kopen? Bied vanaf 450!
Jan Hendriks (1946) Nederlands untitled 24 05
Techniek Gemengde Techniek
Gewicht 3000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Sato Ado - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Sato Ado (1936-1994) Japans zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Faan Olgers - Houtsnede op Japans papier, Geometrische compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Faan Olgers (1947) Nederlands Houtsnede op Japans papier, Geometrische compositie - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 113.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Hans-Albert Walter - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Hans-Albert Walter (1925-2005) Duits zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Lothar Quinte - Frequenzen - rot, Serigraphie, 1964-74 kopen? Bied vanaf 150!
Lothar Quinte (1923-2000) Duits Frequenties - rood, zeefdruk, 1964-74, handgesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Drager Papier
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Plateelbakkerij GeWi, Gebroeders Nijhuis - Vintage zwart aardewerken "PacMan" vaas kopen? Bied vanaf 20!
Plateelbakkerij GeWi, Gebroeders Nijhuis (1978-1984) Nederlands Vintage zwart aardewerken "PacMan" vaas
Afmetingen 15 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 20
Bied mee Bied mee
Richard Paul Lohse - 091.4 kopen? Bied vanaf 750!
Richard Paul Lohse (1902-1988) Zwitsers 091.4
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Don Satijn - hommage aan P.M. comp 49 (wandobject) kopen? Bied vanaf 195!
Don Satijn (1953) Nederlands hommage aan P.M. comp 49 (wandobject)
Techniek Hout
Afmetingen 28 x 28 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Bernd Damke - Signierter nummerierter Original Farbsiebdruck von 1968 - meisterhaft und rar kopen? Bied vanaf 150!
Bernd Damke (1939) Duits naschville Special I - Eerder zeldzame gesigneerde originele kleurenzeefdruk uit 1965
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Karl-Horst Hödicke - Signierter nummerierter Original Farbsiebdruck von 1968 - meisterhaft und rar kopen? Bied vanaf 160!
Karl-Horst Hödicke (1938) Duits naschville Special I - Eerder zeldzame gesigneerde originele kleurenzeefdruk uit 1965
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 160
Bied mee Bied mee
Theo Beerendonk - Reliëfdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Reliëfdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst
Techniek Monotype
Afmetingen 43.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Theo Beerendonk - Reliëfdruk, Abstract-geometrische vormen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Reliëfdruk, Abstract-geometrische vormen - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Hartmut Böhm - Quadratstruktur IV - Signierter Original Siebdruck von 1968 - Op-Art kopen? Bied vanaf 115!
Hartmut Böhm (1938) Duits Vierkante structuur IV - Gesigneerde originele zeefdruk uit 1968 - Op-Art
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49.6 x 49.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 115
Bied mee Bied mee
Floris Meydam - Karaf Whiskey servies Forest kopen? Bied vanaf 65!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Karaf Whiskey servies Forest
Afmetingen 35 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Ongemerkt
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Hartmut Böhm - Quadratstruktur - Signierter Original Siebdruck von 1968 - Op-Art kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 99
Bied mee Bied mee
Ed Meissenberg - Kunst keramisch blauw conisch vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Ed Meissenberg (1951) Nederlands Kunst keramisch blauw conisch vaasje
Afmetingen 14 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 25
Bied mee Bied mee
Siep van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands zonder titel
Techniek Collage
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 120
Bied mee Bied mee