5. Moderne Schilderijen Special > 300 euro

Moderne Schilderijen Special > 300 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 300 euro.

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 300 euro)

Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.295
Bied mee Bied mee
Han Jansen - Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Jules Chapon - Abstracte compositie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 595
1 bieding
Bied mee Bied mee
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: Ice (Aanbieding!) kopen? Bied vanaf 2999!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Gemengde techniek op doek: Ice (Aanbieding!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 2.999
Bied mee Bied mee
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 475!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 475
Bied mee Bied mee
Lucia Bezemer - Bloedband kopen? Bied vanaf 400!
Lucia Bezemer (1951) Nederlands Bloedband
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Abelard Gesner - Ingelijst, Olieverf op board, Twee Pauwen – Naïeve kunst Haïti - Lijst, 52x72 cm kopen? Bied vanaf 300!
Abelard Gesner (1922) Haïtiaans Ingelijst, Olieverf op board, Twee Pauwen – Naïeve kunst Haïti - Lijst, 52x72 cm
Techniek Olieverf
Afmetingen 52.5 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Paul Corvers - Night Garden kopen? Bied vanaf 375!
Paul Corvers (1953) Nederlands Night Garden
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Freek van den Berg - Waarschijnlijk de Spiegelgracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 825!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Waarschijnlijk de Spiegelgracht te Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 825
Bied mee Bied mee
Erwin van Krey - High Tea kopen? Bied vanaf 300!
Erwin van Krey (1959) Nederlands High Tea
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Anne Meijer - Tais tois kopen? Bied vanaf 350!
Anne Meijer (1969) Nederlands Tais tois
Techniek Olieverf
Afmetingen 147 x 240 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Vincent van Oss - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Vincent van Oss (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Paul Nieuwendijk - Organisch abstract kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Organisch abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 74.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Espen Hagen - Schilderij op doek , INDIAAN, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 375!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Schilderij op doek , INDIAAN, hand gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Hans Ittmann - Stadsgezicht Parijs met brug over de Seine kopen? Bied vanaf 300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Stadsgezicht Parijs met brug over de Seine
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Bied mee Bied mee
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 750!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Openingsbod
€ 900
Bied mee Bied mee
Sasja Hagens - Swimming not drowning kopen? Bied vanaf 900!
Sasja Hagens (1973) Nederlands Swimming not drowning
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 900
Bied mee Bied mee
Sasja Hagens - superstar kopen? Bied vanaf 1100!
Sasja Hagens (1973) Nederlands superstar
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 1.100
Bied mee Bied mee
Carole CARPIER - SEQUOIA kopen? Bied vanaf 320!
Carole CARPIER (1978) Frans SEQUOIA
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 320
Bied mee Bied mee
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 499
Bied mee Bied mee
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek - 2008 kopen? Bied vanaf 300!
Janneke Hengst (1956) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2008
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee