5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Co Cordèl - olieverf op board: stilleven- 2011 kopen? Bied vanaf 1000!
Co Cordèl (1957) Nederlands olieverf op board: stilleven- 2011
Techniek Olieverf
Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Dirk Breed - olieverf op doek: figuur op dijk kopen? Bied vanaf 1395!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands olieverf op doek: figuur op dijk
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.395
Bied mee Bied mee
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2016 kopen? Bied vanaf 1995!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2016
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.995
Bied mee Bied mee
Jan Sierhuis - brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm) kopen? Bied vanaf 1400!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm)
Techniek Brons
Afmetingen 53 x 31.5 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 1.400
Bied mee Bied mee
Wil Bouthoorn - gemengde techniek op board: compositie stad - 1989 kopen? Bied vanaf 1000!
Wil Bouthoorn (1916-2004) Nederlands gemengde techniek op board: compositie stad - 1989
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Adriana van Ravenswaay - Olieverf op board: Stilleven met rozen en andere bloemen - 1858 kopen? Bied vanaf 1499!
Adriana van Ravenswaay (1816-1872) Nederlands Olieverf op board: Stilleven met rozen en andere bloemen - 1858
Techniek Olieverf
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.499
Bied mee Bied mee
Jef Depassé - Abstract kopen? Bied vanaf 1000!
Jef Depassé (1943-2021) Nederlands Abstract
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969 kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Eugène Brands - gouache: life and Universe, a Mystery - 1993 (nieuwe lijst met museumglas!) kopen? Bied vanaf 1495!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gouache: life and Universe, a Mystery - 1993 (nieuwe lijst met museumglas!)
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.495
Bied mee Bied mee
Hans Jouta - cortenstaal beeld: pronkende pauw kopen? Bied vanaf 1995!
Hans Jouta (1966) Nederlands cortenstaal beeld: pronkende pauw
Techniek IJzer
Afmetingen 80 x 100 x 31 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 1.995
Bied mee Bied mee