Leon Adriaans - huile sur toile : papillon - 1988 (fait pour femme et fille)
Lucebert - technique mixte à bord : "La Mama" - 1977
Isabella Ritschl - Peinture à l'huile sur toile - signée à la main
Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Litho van Lieve Blanquaert. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.
Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Lieve Blanquaert door het nummer op de achterzijde van de litho.
verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |