Jan Elburg - peinture matière - 1965
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Leon Adriaans - huile sur toile : papillon - 1988 (fait pour femme et fille)
Lucebert - technique mixte à bord : "La Mama" - 1977
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
HOGO BERTELS.
Geweldig fantasievol schilderij van deze Nederlandse kunstenaar.
Titel: Carnaval II. (omdat ik de werkelijke titel niet weet, noem ik het maar zo)
Techniek: Acrylverf op doek.
Signatuur: r.o. Hugo Bertels '06.
Afmetingen: 70 cm. bij 90 cm.
Ingelijst: Nee. ( omdat op de zijkanten van het werk doorgeschilderd is hoeft er geen lijst omheen en kan het zo aan de muur.)
Verzendkosten: € 14,- (goed verpakt en aangetekend, binnen Nederland)
.
.
.
.
.
.
.
.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |