Leon Adriaans - huile sur toile : papillon - 1988 (fait pour femme et fille)
Lucebert - technique mixte à bord : "La Mama" - 1977
Isabella Ritschl - Peinture à l'huile sur toile - signée à la main
Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Schilderij van Annemiek de Beer uit 1999, getiteld: "Stekelplant".
eitempera op linnen, 75 x 100 cm. Ingelijst in een houten Krutzman baklijst, zwarte zijkanten, zilveren voorkant.
Zowel doek als lijst zijn in uitstekende staat. Gesigneeerd op het spieraam aan de achterzijde.
Annemiek de Beer studeerde oa aan de ateliers in Amsterdam en was studie- en ateliergenote van Robert Zandvliet in Rotterdam, ze werkt in de kenmerkende eitempera techniek. Ze won de koninklijke subsdie in 1996, ecxposeerde o.a. bij Ron Mandos galerie en haar werk is opgenomen in de gerenomeerde kunstcollectie's zoals de Nederlandse Bank, ABN amro en Akzo Nobel.
Werk kan opgehaald worden in Amsterdam of tegen vergoeding worden bezorgd.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |